Salla e Dasmave

Salla e Dasmave

Salle madheshtore dhe dekor i perzgjedhur me shume shije per nje dasmen qe mbetet enderr e cdo cifti.
Momentet me te spikatura te jetes tone, gjithnje i ruajme me kujtimin e kenaqesine me te madhe sepse ato na percjellin tere jeten.

E nuk ka dite me te vecante se sa kurorezimi i dashurise, event qe  ne mundohemi ta organizojme ne menyren me te mire te mundshme. Me dizajne luksoze e ambient perrallor, SWISS DELUX eshte misherim i endrres se cdo cifti, me nje hapesire te bollshme deri ne 450 persona. Juve dhe te ftuareve tuaj iu mbetet vetem ta shijoni dasmen me me te dashurit tuaj. Stafi yne i kualifikuar iu sherben juve dhe mysafireve te juaj me ushqim nga menute me te persosura per ju.

Qe te kaloni momentet me te mira, ne nje ambient perfekt dhe me modern iu mbetet te na zgjedhni neve, besimin tone dhe pervojen tone ta shfrytezojme per ju. Ne SHALA SWISS DELUX kemi perjetuar me shume se 30 vjet festime familjare si dasma, ditelindje, diplomime, evente, pervjetore, ribashkime, synete etj. Është ndër traditat tona më të dashura si një kompani dhe një nga arritjet më te çmuara të njerëzve që punojnë në hotelet tona.

Salla ka ambient të vecantë, ndricim profesional, klimatizim të nivelit të lartë dhe parking të mjaftueshëm për të gjithë mysafirët.

Per rezervime na shkruani ose na kontaktoni:

Kosove +383 44 611 364 ose +383 45 175 175 / Zvicer +41 79 887 00 00

Ose rezervoni ne formen e kontaktit:

    Compare